בואו נעשה סדר, מה זה בכלל אימון באמצעות רצועות TRX?

אימון באמצעות רצועות TRX הוא אחד מהאימונים החדשניים והיעילים ביותר לחיזוק השרירים המייצבים, רגע אחד לפני שאתם רצים להתאמן בואו להכיר את כל היתרונות שיש באימון TRX פונקצויונאלי  שיתן לכם את התוצאות הטובות ביותר שאתם רוצים להגיע אליהם.

שיטת אימון פונקציונאלי = שיטה זאת משיגה  את התוצאות הטובות ביותר במיוחד עבור ספורטאים מקצועיים, שיטת אימון זאת נהוגה גם להיות שיטה של אימוני לספורטאים כחלק מתהליך של שיקום פציעות ספורט.

השיטה שמה את עיקר הדגש על שיפור של תנועות קאורדנטיביות מאשר עבודה על שריר בודד, כלומר פעולה ועבודה על כמה שרירים במקביל בשונה מאימון משקולות. נקודה חשובה נוספת היא שהקושי נקבע על ידי משקל הגוף שלנו המתאמנים ועל ידי שינוי זווית על אותו תרגיל ניתן להעלות או להוריד רמת קושי בצורה קלה ובטוחה לעומת משקולות שסביר להניח שלוגיסטית יהיה יותר קשה לשנע אותם ממקום למקום.

לדוגמה : אימון משקולות ליד קדמית עובד רק על היד הקדמית ואילו אימון פונקציונאלי משלב בתוכו מספר רב של קבוצות שרירים שעובדות בסינרגיה מלאה על מנת לבצע את התרגיל בסנכרון ותנועה מושלמת.

מהו TRX ומה המשמעות של הרצועות?

 רצועות TRX אלו שני רצועות חזקות ועמידות לנשיאת משקלים כבדים, אורך הרצועה הוא 2.5 מטר והמשקל של הרצועות  הוא כ 800 גרם, כמובן שקיימים סוגים של רצועות עם משקלים שונים בהתאם. לרצועות קיימת אפשרות חיבור לעמדות גובה ושני הרצועות יורדות מאותה עמדת גבוה וככה מאפשרות לבצע מגוון גדול מאוד של תרגילים שיעבדו על כל שריר לפי סוג התרגיל אותו מבצעים. הרעיון המרכזי של אימון באמצעות רצועות TRX הוא שכל שרירי הגוף עובדים כמערכת אחת, גם בכדי להפעיל שריר אחד בצורה יותר נקודתית יש צורך לתפעל שרירים נוספים, כלומר הפעלת שרירי החזה בדרך כלל תכלול גם הפעלה של שרירי יד אחורית. באימונים רגילים לעומת זאת בשונה מאימונים פונקציונאליים כל תרגיל גורם להזנחה של שרירים אחרים ובכדי לעבוד על כל שרירי הגוף יש צורך בביצוע מספר גדול של תרגילים ועבודה עם מספר מכשירים.

מה היתרונות של רצועות אימון TRX?

בשונה ממכשירים אחרים לאימון ועבודה על שרירים הרצועות הן קלות הרבה יותר לנשיאה, ניתן להתאמן איתן בכל מקום, אפילו בבית באמצעות חיבור לדלת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להרכיב עוגן שמגיע כחלק מהערכה למשקוף הדלת בחלקה האחורי של הדלת, לסגור ולנעול את הדלת ובכך לאבטח אתכם כמתאמנים וזה הכול אפשר להתחיל להתאמן. מגוון תרגילים אותם ניתן לבצע באמצעות רצועות אימון אלו הוא רחב מאוד וכולל אלפי תרגילים שונים.

רצועות התנגדות TRX מאפשרות לבצע מגוון רחב של תרגילים לחיזוק כל קבוצות השרירים בגוף על ידי שימוש במשקל הגוף שלכם כהתנגדות, ניתן להשתמש ברצועות הכושר בבית, בגינה ובכל מקום בעולם. ניתן לאחסן אותם בכל תיק או מזוודה. 

  • הרצועות חזקות ועמידות במיוחד וישרתו אתכם לאורך שנים רבות
  • רצועות האימון מקצועיות ומתאימות לשימוש ביתי והם הבחירה המושלמת של המאמנים אישיים וכמובן עבור מכוני כושר וסטודיו    
  • הידיות קשיחות ומחוספסות לנוחות מרבית בזמן האימון
  • ניתן להאריך ולקצר את הרצועות בהתאם לתרגיל ורמת הקושי.
  • שאקלים מברזל  איכותי ובטיחותי לנעילת הרצועה
  • עומס מרבי 120 ק"ג

הערכה כוללת:

זוג רצועות כושר מקצועיות הניתנות לקיצור והארכה

רצועת הארכה ועגינה

עוגן דלת לשימוש ביתי- מומלץ מאוד!

(3)
₪250.00
₪250.00