hot
new
וסט משקולות 20 ק
וסט משקולות 20 ק

וסט משקולות 20 ק"ג מקצועי

זמינות: קיים במלאי
₪450.00

תיאור

וסט משקולות 20 ק"ג
אחת הדרכים הקלות ביותר להפוך את האימון שלכם למאתגר יותר היא לעשות את כל האימון עם וסט משקולות.בין אם אתם עדיין מסוגלים להיכנס לחדר הכושר ובין אם לא, וסט משקולות טקטי הוא אחד הדברים שישנה את כל האימון שלהם, יהפוך אותו לאינטנסיבי ויתן לכם להגיע לתוצאות הרצויות שלכם בצורה הרבה יותר מהירה.וסט משקולות הוא ציוד נהדר שכדאי להשתמש בו אם אתם מעוניינים לעבוד על בניית כוח וסיבולת ללא טונות של ציוד נוסף במיוחד אם אתם בבית רוב היום ולא יוצאים להתאמן באופן קבוע, אתם יכולים לשים על עצמכם וסט משקולות שיהפוך את הפעולות הפשוטות שלכם למתאגרות והן אלו שיתנו לכם את התוצאות הטובות ביותר.
הסרטון להמחשה בלבד:


אם האימונים בבית שלכם חסרים בהתנגדות נוספת, כדאי לכם להשקיע בתוספת לאימון באמצעות הוספת התנגדות של וסט משקולות.
המשקל הנוסף הוא דרך בטוחה להפוך את כל האימון שאתם עושים לאינסופי לקשה יותר ואם עמדתם בתרגילי משקל גוף, זה יכול להיות כלי מדהים שיעזור לכם לדחוף את ההתנגדות והאימון שלכם לקצה לקבלת תוצאות מירביות.

אתם יכולים ללבוש אותם במהלך טיולים, אימונים אירוביים ואפילו אימון של קרוספיט. ווסט המשקולות מגיע במגוון משקלים, וסט משקולות 10 קילו, 20 קילו, 30 קילו כל אלו כמובן בהתאמה ליכולת הפיזית של כל אחד. יש רבים שבוחרים להשתמש בוסט משקולות כחלק מאימון אירובי של ריצה, דבר שמחזק את כל שרירי הגוף ומאפשר הוספת התנגדות שבסופו של דבר משפרת גם את מהירות הריצה.

אפודי משקולות יעלו כל אימון ביתי לשלב הבא ויהפכו כמעט כל פעילות לתרגיל התנגדות.

מעוניינים להוסיף התנגדות חדשה לאימוני הכושר שלכם? רוצים להעלות את הרמה של אימון שאתם עושים בכדי לראות תוצאות מהירות? אפודי משקולות גוף יכולים להוסיף התנגדות והתניה אירובית לאימונים.

שינוי שגרת הכושר שלכם יכולה להיות הרגל טוב להוסיף עוד התנגדות קבועה שנמצאת איתכם בכל פעולה אותה אתם מבצעים. על ידי שינוי האימון שלכם, תניחו משקלים שונים על גופכם אשר יכולים לעזור בשיפור הכוח וההתניה שלכם, לחזק אתכם ולחזק את כוח הסיבולת שלכם. מסיבות אלה, אפודי משקולות גוף יכולים להיות תוספות נהדרות שיעזרו לכם להשיג את יעדי הכושר שלכם.

וסט משקולות ומשקולות גוף הם פשוט: משקולות לבישות שניתן ללבוש במהלך תרגילים לצורך התנגדות מוגברת והתניה אירובית. רמות המשקל יכולות להשתנות בהתאם למוצר. רוב האפודים המשוקללים יכולים להכיל גם סורגים או צלחות נוספות כדי להוסיף משקל נוסף. ככל שתשתמשו יותר במשקל, כך תיתקלו יותר בהתנגדות ותגבירו את העצימות של האימון. ריצה עם וסט משקולות 10 קילו היא דרך נהדרת לשפר את הכוח שלכם ואת היכולת הפיזית והאירובית שלכם.

הרבה מאוד ספורטאים במגוון תחומים ולא רק ריצה, אלא ספורטאים שמשחקים טניס, כדורסל, כדורגל ועוד הרבה מאוד ענפי ספורט עושים את הפעולה עם וסט משקולות קל בדרך כלל עד 10 קילו בכדי לשפר את היכולת שלהם לאחר מכן.

ישנם יתרונות רבים להוסיף וסט משקולות לשגרת הכושר שלכם. ראשית, ווסטים עם משקולות יכולים לעזור בפיתוח כוח, סיבולת לב וכושר לב על ידי הגדלת משקל גופך.

הוספת מסה יכולה להשפיע על דרכי הלחץ והמתח של השרירים שלכם במהלך האימון. על ידי הוספתו, מופעל כוח רב יותר, אשר בתורו מוביל לדלדול אנרגיה מהיר יותר. שתי החוויות יכולות גם להשפיע על דפוס הנשימה שלכם ועל כמה חמצן שאתם לוקחים תוך כדי אימון.

שרירים לחוצים, נשימה מוגברת ואנרגיה מדולדלת עשויים להישמע שליליים להתקדמות. אבל הם, למעשה, בדיוק ההפך. כאשר גופכם לומד ומתאים את עצמו לגורמים אלה, הכוח, הסיבולת והלב שלכם יכולים לראות תוצאות חיוביות.

יש להבין כי בחירת וסט משקולות צריכה להיעשות תוך כדי מספר שיקולים שיהפכו את האימון לעצים ויחד עם זאת לא יגרמו לכם לנזקים כמו שברי מאמץ.

כמו בכל כלי כושר, יש להקפיד על אמצעי זהירות לפני השימוש. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ההכשרה כדי להבטיח שמצב בריאותכם תקין ואתם מסוגלים פיזית לבצע תרגילים אלה. כמו כן, הקפידו לקחת בחשבון את רמת הכושר האישי שלכם לפני השימוש בכל אפוד משקולות. ביצוע תנועות בתוספת משקל גוף אינו מועיל אם לא שולטים בו בצורה נכונה.

כמו כן, לא צריך לקחת משקל רב כדי להבחין בהתנגדות המוגברת בהתחלה. יש להתחיל כל אימון בסיסי עם וסט משקולות 10 ק"ג, להרגיש את העצימות ורק אחרי תקופה להעלות את המשקל בכדי לשמור על האיזון ושיווי המשקל.

שיקול נוסף שיש לעשות בעת שימוש במשקולות גוף הוא אם הם נחוצים לאימון המתוכנן שלכם. לדוגמא, אפוד משוקלל לא יעזור באימונים לתרגילי בידוד פלג גוף עליון. אם אתם רוצים לבצע אימון של שרירי פלג גוף עליון כמו כתפיים, וסט משקולות הוא לא משהו שיכול לעזור ולהועיל לכם.

בנוסף, ראשית ההתמקדות בטכניקה, מיקום מוטות וגורמים אחרים בעת פעילות גופנית. זכרו, אפודי משקולות הם עזרי אימון, ולא מכשולים.

יש לכם שאלות ורוצים לקבל ייעוץ לבחירת וסט משקולות הנכון ביותר עבורכם, צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

דגם: PRO

מוצרים שעשויים לעניין אותך

כתבו ביקורת

  • איסוף עצמי מהמחסן הראשי בקאנטרי גבעתיים, בן גוריון 256 גבעתיים. יש לתאם בהודעת Whatsapp למספר 052-8280098 - ₪0.00
  • משלוח מהיר לכל הארץ 1-3 ימי עסקים- צ'יטה שליחויות - ₪39.00

מוצרים קשורים