קטלבלס תחרותי

שמה העברי משקולת פעמון בשל צורתה הייחודית של המשקולת המזכירה פעמון. משקולת קטלבלס מתאימה למגוון רחב של תרגילי כוח וקרוספיט ובעלת ידית אחיזה רחב המאפשרת תפיסה קלה בעת האימון.

תרגול באמצעות קטלבלס מבוסס ברובו על הנפות וכוח מתפרץ

הקטלבלס התחרותי שלנו מגיע באותו גודל וצורה לכל המשקלים, אימון קטלבלס הינו אימון לכל שרירי הגוף לא משנה אם אתה רוצה לשרוף שומן או לעלות במסת שריר אימון במשקולות הקטלבל יעזרו לך להגיע למטרה.

מה ההבדלים בין קטלבלס תחרותי לעומת משקולת רגילה?

התנועה מצריכה קואורדינציה רב מפרקית עם דגש רב על איכות התרגיל. אימון קטלבלס תחרותי מורכב מתרגילים המשפרים את יכולת ומיומנות התנועה ואת מרכיבי הכושר הגופני- כוח מתפרץ, סיבולת שרירים, פתיחת טווחי תנועה, מהירות, קואורדינציה, זריזות, שיווי משקל וזאת לעומת אימון קלאסי בחדר כושר עם משקולת יד רגילה שהתנועה שלה מאוד מונוטונית.

מהם צבעי הקטלבלס התחרותי?

לא משנה אם אתה קונה משקולת קטלבל במשקל של 6 ק"ג או 24 ק"ג, הצורה והגודל של המשקולת בדיוק אותו דבר.

8 ק"ג-ורוד, 10 ק"ג-כתום, 12 ק"ג-כחול, 14 ק"ג-חום, 16 ק"ג-צהוב, 20 ק"ג-סגול, 24 ק"ג-ירוק,32 ק"ג-אדום.

מהם היתרונות באימון קטלבלס תחרותי?

אימון קטלבלס מניע את הגוף בסינרגיה של מפרקים רבים וקבוצות שרירים גדולות וקטנות בו זמנית. כמו שכבר הזכרנו אז מעבר לכך שיש כמה מרכיבי כושר שעובדים במקביל כך גם ההוצאה האנרגטית במהלך האימון גדלה מאוד ויעידו על כך מתאמנים רבים שאימון קטלבלס תחרותי הוא בעצם הכלאה של אימון אירובי וכוח ביחד. בעצם באימון אחד משפרים גם סיבולת לב ריאה וגם את הכוח וזאת לעומת האימונים הקלאסיים שבהם מפרידים אימון כוח בנפרד ואימון אירובי בנפרד.

כמו כן הגישה היום בעולם השיקום היא כן לעבוד באימוני קטלבלס תחרותי כדי לשפר ולפתוח טווחי תנועה במפרקים( MOBILITY ) וחיזוק שרירים מייצבים (CORE) והתוצאות מגיעות מאוד מהר וניתן לראות מתאמנים שמעידים על שיפור אורח החיים והפחתת כאבים. האימון בקטלבלס מתאים גם לילדים, בני נוער ונשים.

(2)
₪170.00
₪170.00
(1)
₪200.00
₪200.00
₪220.00
₪220.00
₪250.00
₪250.00