מגיפת הקורונה הובילה רבים למצוא את הפתרונות להבאת הפעילויות אותן היינו מקיימים בחוץ אל תוך הבית. רבים למדו כיצד לעבוד מהבית ואחרים מחפשים דרכים יצירתיות שיאפשרו יצירה של מרחבי אימון בתוך הבית.

על הנפלאות שעושה האימון לנפש ולגוף אין צורך להרחיב במילים. ימים ארוכים אנחנו יושבים בניסיון לעמוד באוסף של מטלות אינסופיות. אבל מתי אנחנו מפנים את הזמן החשוב כל כך עבורינו, עבור הגוף שלנו? עבור הנשמה שלנו?  בחירה של מוצרי ספורט טובים בהיכרח מביאה לתוצאות טובות יותר, לחשק רב יותר לעשייה ספורטיבית ומכאן גם לקיום של אורך חיים בריא שעושים טוב ללב ולנשמה.

בעולם הספורט ניתן למצוא מספר סוגים של משקולות צלחת שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. משקולות צלחת אלו משקולות שנעזרים בהם כאשר מניחים על המוט בכל פעם מספר אחר של משקולות כדי לבצע אימונים שונים הנוגעים לכוח סיבולת ופיתוח הגוף. בעולם הספורט נהוג לרכוש מוט שמלווה את המשתמש בו לאורך השנים בעוד המשקולות מתחלפות מפעם לפעם בהתאם להתפתחות הטבעית שמתרחשת בחיים של כל מתעמל.

משקולות צלחת אלו משקולות שמתחלקות בגדול לשלושה סוגים עיקריים:

  1. משקולות ברזל: משקולות ברזל הם הדגם הפשוט ביותר של משקולות צלחת ומומלצות בדרך כלל למי שעוד נמצא בשלבי היכרות עם סוג הספורט הזה ולא בטוחים עד כמה הם מעוניינים להשקיע לפני שהם מבינים שזה עולם בו הם מעוניינים להשקיע.
  2. משקולות ABS: משקולות שהבסיס שלהם עשוי גרניט והשוליים עשויים פלסטיק. היתרון של המשקולות הוא שאלו לא עושים נזק לרצפה גם אם בטעות המשקולת החליקה לריצפה. במרבית הבתים הריצפה, בניגוד לריצפה של סטודיו או מכון כושר שנוצרו למען הפעילויות הללו, לא עשויה מחומר שיכול לשאת נפילות של משקלים מהסוג הזה לאורך זמן. כך שהרבה פעמים יש מי שבוחרים במשקולות הללו בתור אופציה בטיחותית יותר.
  3. משקולות אולימפיות: משקולות שמשמשות מתעמלים ברמה גבוהה במיוחד. גם כאן,  בדומה למשקולות ABS אנחנו מדברים על משקולות שעשויות בפנים ברזל ואילו מבחוץ הציפוי עשוי גומי כך שזה מגן באופן יחסי על הריצפה. במשקולות אולימפיות תמצאו עד שלוש נקודות אחיזה שונות שמאפשרות משחק עם המשקל. אם אתם מעוניינים לפתח את התחום הזה ככל הנראה מדובר על משקולות איכותיות שיכולות לתת לכם את המענה האולטימטיבי.

בחירה של סוג המשקולות היא בחירה אחת בעוד יש לבחור גם את מידת המשקל בה אתם מעוניינים. שימו לב כי אתם בוחרים את המשקל המתאים לכם בנקודת הזמן הזו. פעמים רבות התלהבות גדולה בהתחלה עלולה להפוך לגורם שיחבל בהמשך קיום שיגרת אימונים תקינה. תסכול הוא בדרך כלל זרז משמעותי להפסקה של שיגרת אימונים קבועה, לעומת זאת, עבודה שנעשית לאורך זמן, בהתמדה, כזו שמייצרת הצלחות קטנות בכל פעם, מאפשרת למתעמל להגיע לשיאים חדשים ולהגיע לתוצאות טובות יותר בסופו של דבר, בזכות ההתמדה.

ההמלצה היא כמובן תמיד להתייעץ עם מי שמבין את התחום ויודע לתת לכם את הטיפים שיעזרו לכם באופן אישי להגיע למקומות אליהם אתם מעוניינים להגיע. המטרה היא לשפר את האופן בו אתם מרגישים ואת הבריאות שלכם, לא להעמיס וולגרור, חלילה, פציעות.

מחכים לכם במספר הבא: 0528280098  עם ציוד איכותי שיאפשר לכם להפוך את שגרת האימונים שלכם, מכל מקום, לאפקטיבית יותר.

₪39.00
₪39.00
₪78.00
₪78.00
₪156.00
₪156.00
₪300.00
₪300.00