המעבר מהחוץ אל הפנים, מחדרי הכושר לעשייה של כל אחד בבית הובילה רבים לחפש את הכלים שיאפשרו להם ליצור שיגרת אימונים קבועה ואפקטיבית. גומיות התנגדות הן כלי עזר יעיל ואפקטיבי שמאפשר יצירה של אתגר בתוך מגוון רחב של תרגילים מתחומי ספורט שונים.

היתרון המשמעותי של גומיות ספורט הוא שמדובר על כלי פשוט, קטן ונוח שבכל פעם מחדש מאפשר למתעמל לחדש משהו בתוך שיגרת האימון. שהרי אחד האתגרים המשמעותיים של כל מתעמל הוא לא להישאר במקום, ליצור אתגרים ושינויים לאורך הדרך.

לפני שנתאר את ההבדלים בין סוגים שונים של גומיות התנגדות, על היתרון של גומיות התנגדות עם ידיות ביחד לגומיות התנגדות פשוטות ועוד, זכרו כי אנחנו חיים בעידן בו את כל המידע ניתן למצוא דרך האינטרנט והרשתות החברתיות. משום שמדובר על כלי ורסטילי שמאפשר יצירה של מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות, אתם יכולים להיות בטוחים כי לא משנה מה תעשו עם הגומיות הללו, בסופו של דבר הפעילות תשפר את האופן בו אתם מרגישים בתוך הגוף שלכם.

בעולם הספורט אנחנו מבדילים בין פעילויות ספורטיביות שמטרתן לשפר סיבולת לב ראה ולהעשיר את פעילות הלב וזרימת הדם ובין פעילויות שהתפקיד שלהן הוא לאפשר למתעמל להשקיע באופן בו הוא נראה.

התפקיד של גומיות התנגדות הוא ליצור מתח בשריר תוך כדי קיום שלל פעילויות ספורטיביות אחרות. למשל, ניתן תוך כדי 'לאנצ' למתוך את השריר ביד על ידי משיכה של גומיות התנגדות עם ידיות, על ידי ליפוף גומיות התנגדות בין הירכיים, אפשר לעבוד על שרירי הישבן בעת עבודת רגליים ועוד.

כך שמדובר על כלי פשוט מצד אחד אבל יעיל ואפקטיבי ובעיקר כזה שמאפשר יצירה של מתח חדש ואתגר בכל פעם מחדש על ידי שימוש שונה בכל פעם באותן הגומיות.

כשמדברים על גומיות התנגדות אנחנו מדברים על שני סוגים עיקריים בדרך כלל:

  1. גומיות התנגדות עם ידיות: כאלו שמאפשרות בעיקר עבודה עם הגפיים תוך כדי ביצוע פעולה אחרת. למשל, עבודה עם הידיים בזמן עבודת רגליים, עבודת רגליים בעת ביצוע מעשה אחר ועוד.
  2. גומיות התנגדות רגילות: כאלו שמאפשרות ליפוף של הגומיה סביב הירכיים לחיזוק הירכיים, שרירי הבטן התחתונה, הישבן ועוד.

ניתן כמובן להזמין גומיות התנגדות רגילות ואפשר גם להזמין גומיות התנגדות עם ידיות. כאן היתרון של סט גומיות התנגדות הוא בכך שבעזרת כלי פשוט כל כך ונגיש אתם יכולים להתעמל באופן אפקטיבי מכל מקום.

גומיות התנגדות מאפשרות לכם להתעמל באופן אפקטיבי מכל מקום. כאשר אתם לוקחים סט גומיות התנגדות אתם יכולים להתעמל מכל מקום בארץ ובעולם בלי לשאת משקל רב מדי או להסביר שאתם לא יכולים להשתמש במכשיר כי אי אפשר להשתמש בו כאן.

סט גומיות התנגדות מאפשר לכם לעבוד על כל השרירים שלכם בלי לצאת מהחדר, כך שמעתה אין לכם עוד תירוצים בכלל.

נשמח לספק לכם מבחר של גומיות התנגדות איכותיות שיאפשרו לכם להגיע לתוצאות טובות ויעילות בכל פעם מחדש. אנחנו מקפידים על בחירה של מוצרים איכותיים ומקצועיים שמאפשרים  למתעמלים שלנו להגיע רחוק תוך שמירה על שיגרת אימונים קבועה ומספקת.

אנחנו כאן למענכם דרך מספר הטלפון:  0528280098