מוצר נוסף בהצלחה

קרוספיט הוא סוג אימון פופולארי בישראל ובעולם כולו. הטכניקה אותה פיתח ההמתעמל האמריקאי גרג גלסמן מאפשרת למתעמלים בשיטה לחזק מגוון רחב של שרירים ומערכות בעת ובעונה אחת. האימון שכולל שימוש במגוון רחב של תרגילים בעלי כוח מתפרץ תוך יצירה של הפסקות קצרות בין לבין מאפשרות למתעמל באופן קבוע לחזק את הגוף ולשפר סיבולת לב ראה תוך זמן קצר יחסית.

שהרי האתגר הגדול עבור מרבית המתעמלים היא איך ליצור שגרת אימונים קבועה ואפקטיבית על אף עומס המשימות הגדול שלכולם מונח על הכתפיים, על אף האתגרים שכל אחד נאלץ להתמודד איתם ביום, יום. המטרה אם כן באימון היא לאפשר למתעמל ליהנות מהיתרונות של התרגול בלי להשקיע בו זמן רב מדי ללא פרופורציה.

האביזרים המשמשים את המתעמלים בתחום גם הם פשוטים וקלים ומאפשרים נשיאה נוחה ממקום למקום. אם כך לא מפתיע לראות עוד ועוד מתעמלים חדשים שצצו לאורך שנתיים של מגיפה עולמית שמאפשרות לרבים לשמור על כושר על אף ההתכנסות אל תוך הבית.

העבודה עם חבל קרוספיט היא בעלת יתרונות רבים:

  1. עבודה על קורדינאציה: עבודה עם חבל קרוספיט דומה במידה רבה למשחק 'קפיצה בחבל' אותו רבים מאיתנו זוכרים משנות הילדות. קורדינאציה היא אולי תכונה טבעית שיש מי שנהנים מיכולות גבוהות יותר לעומת אלו שקשה להם לתאם בין שתי פעולות שונות, אבל אין זה אומר כי אי אפשר לפתח את היכולת גם עבור מי שאין לו כישרון טבעי. חבל קרוספיט הוא טכניקה פשוטה ונוחה לפיתוח המאין 'שריר' הזה.
  2. עבודה על סיבולת לב ראה: קפצו פעם אחת, קפצו פעם שנייה, קפצו בפעם העשרים או השלושים, אתם וודאי תראו איך אתם מתחילים להיחשל ולהצליח פחות ופחות. אימון בעזרת חבל קרוספיט לאורך זמן מאפשרת שיפור סיבולת לב ראה באופן משמעותי ובריא יותר עבור כולנו.
  3. פיתוח נשימה מודעת: נשימה מודעת היא אחד מהכלים שמאפשרים אימון טוב יותר ואיכותי יותר. בהתחלה המתעמל לא יודע איפה לנשום עמוק מה שפודע באופן בו הוא מרגיש ובאימון עצמו. אבל, כאשר הופכים את הנשימה למודעת, כאשר קופצים בחבל ויודעים, בעזרת הפעולה המדיטטיבית הזו, מתי נכון וניתן לנשום, אז, פיתוח נשימה מודעת מתרחש והופך להיות כלי אפקטיבי בנקודות רבות יותר במהלך האימון.

ככל הנראה, בתוך העולם העמוס בתוכו כולנו חיים, אין יתרון בולט יותר מאשר האפשרות לקחת את העזרים לכל מקום כדי להמשיך להתעמל גם בנסיעות לחוץ לארץ וגם בבית, בימים של סגר מלא. חבל קרוספיט הוא ככל הנראה כלי העזר הפשוט ביותר שבצידו היתרונות המשמעותיים ביותר עבור המתעמל.

רכישה של חבל קרוספיט היא פעולה אינדווידואלית שתלויה בין היתר בגובה של המתעמל או המתעמלת, באופן בו הם אוחזים את החבל ועוד. בגדול, חשוב לשים לב לרכוש חבל קרוספיט בו נוח לאחוז, כזה שלא ייצור שפשוף בידיים בשעה שאתם מעבירים במהירות את החבל.

חשוב לבחור חבל ארוך דיו עבור המתעמל אבל לא ארוך מדי, כדי למנוע הסתבכות ונפילה בחבל מצד אחד אבל כן יאפשר למתעמל לעבוד בנוחות בזמן התרגול. ההמלצה היא למדוד את המרחק בין בית החזה לכפות הרגליים ועל פי אמת המידה הזו להחליט באיזה חבל לבחור.

אנחנו מחכים לכם עם ציוד אימון איכותי שיאפשר לכם להתעמל ולשפר את האופן בו אתם מרגישים. אנחנו זמינים כאן:  0528280098

₪380.00
₪380.00